Zoom

Sektörel Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $9,99
  • Boyut 74M
  • Sürüm 1.9.1RC3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici AMMYY

Zoom indir. indir kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İş dünyasının uzaktan çalışma sistemini desteklemek adına tasarlanan Zoom, sanal toplantılar, video konferanslar, doğrudan mesaj atma ve iş birliği gerçekleştirmek adına tercih edilir. Uygulama birden fazla işletim sisteminde kullanılması sebebiyle kolaylık sağlar. Uygulamayı Windows bilgisayarlarınıza ücret ödemeden indirerek, iş toplantıları oluşturabilir veya oluşturulan bir iş toplantısına katılabilirsiniz. İnternet üzerinden toplantı yapma alışkanlığını en iyi şekilde kazandıran Zoom uygulaması, Windows işletim sistemi bulunan bilgisayarlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Hem küçük bir alan kaplaması hem de sorunsuz kullanımı ile dikkatleri üzerine toplayan Zoom uygulamasında kullanıcılar için pek çok kolaylık sağlanır.

En iyi görüntülü toplantı gerçekleştirme uygulaması olarak sunulan Zoom ile günün her saati görüntülü toplantı başlayabilir veya hazır bir toplantıya dahil olabilirsiniz. Özellik pek çok özelliğiyle ücretsiz olarak kullanılıyor ancak uygulamanın daha pek çok özelliğinden faydalanmak için abonelik özelliğini kullanabilirsiniz. Yakın zaman içerisinde dünyanın her yerindeki kullanıcılarla görüşme imkanı sunan Zoom uygulaması, uzaktan çalışma sistemi için olmazsa olmaz uygulamaların başında geliyor. Geniş kullanım alanları, birbirinden farklı özellikleri ve daha pek çok seçeneği ile kullanıcılara kolaylık sağlayan bu kaliteli uygulamadan sorunsuz bir şekilde faydalanmak adına size Windows cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Zoom indir

Sadece evde değil, bilgisayarınız yanınızda olduğu her an toplantı başlatabilirsiniz. Hareket halindeyken dahi toplantılara katılmak konusunda son derece faydalı olan Zoom ile, bağlantı kalitesi yüksek bir şekilde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sesli veya görüntülü halde kullanabileceğiniz Zoom uygulamasında, ekran paylaşımı yapabilir, ekran kaydı alabilir, toplantıya farklı kişileri davet edebilir ve buna benzer daha pek çok özellikten yararlanabilirsiniz. Toplantı dosyasını gönderebileceğiniz Zoom uygulamasında, kullanıcılar için geniş seçenekler yer alıyor.

Her bir içeriğiyle kullanıcıların beğenisini kazanan bu kaliteli uygulamadan sorunsuz bir şekilde faydalanmak için sizde Zoom uygulamasına sahip olabilirsiniz. Son derece kolay bir arayüz üzerine kurulan bu kaliteli uygulama, her sektörde kullanılmaya uygun olduğu gibi eğitim alanında da tercih edilebilir. Her bir içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanan bu kaliteli uygulamadan sorunsuz bir şekilde faydalanmak için sizde Windows bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Paylaşılan içerikler üzerinde ortak çalışma yapabilirsiniz. Sadece tek bir adımla resim, GIF, dosya veya bağlantı göndermek için sizde Zoom uygulamasının içeriklerinden faydalanabilirsiniz. Her an her yerde kullanacağınız bu kaliteli uygulamadan sorunsuz bir şekilde faydalanmak için sizde bilgisayarınıza anında indirebilirsiniz. Bu şekilde sunulan içeriklerin her birinden anında faydalanabilir ve bilgisayarınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Zoom indir